Page View Counter (1.1.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Authored on
eo: Verkita je
