Page View Counter (1.1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Counter
et: Loendur

en: Class
et: Klass

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud
