Page View Counter (1.1.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta
