Page View Counter (1.1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Counter
he: מונה

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה
