Page View Counter (1.1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Staða

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Time
is: Tími

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni
