Page View Counter (1.1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Time
mr: वेळ

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
