Page View Counter (1.1.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
