Page View Counter (1.1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Time
oc: Ora

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat
