Page View Counter (1.1.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
