Page View Counter (1.1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Authored on
sq: Krijuar më
