Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Created
ar: الإنشاء

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول

en: The email address of the user account.
ar: عنوان البريد الإلكتروني لحساب المستخدم.

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة
