Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Created
ast: Fechu
