Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Created
be: Створана

en: Confirm subscription
be: Пацвердзіць падпіску

en: About
be: Аб

en: The email address of the user account.
be: Э-пошта карыстальніка рахунку.

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення
