Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Created
bg: Създадено

en: email
bg: Ел. поща
