Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The email address of the user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་།

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ
