Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Content
da: Indhold

en: Username
da: Brugernavn

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Created
da: Oprettet

en: email
da: e-mail

en: Token
da: Symbol

en: Changed
da: Ændret

en: Confirm subscription
da: Bekræft tilmelding

en: About
da: Om

en: Select content type
da: Vælg indholdtype

en: You have been unsubscribed.
da: Du er blevet afmeldt.

en: The email address of the user account.
da: Brugerkontoens e-mail-adresse.

en: Sender email
da: Afsenderadresse

en: Revision log message
da: Logbesked

en: Unsubscribe URL
da: URL til afmelding

en: The display name of the user account.
da: Brugerkontoens login-navn.
