Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Created
et: Loodud

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: You have been unsubscribed.
et: Sinu tellimus on tühistatud.

en: The email address of the user account.
et: Kasutajakonto e-post.

en: Sender email
et: Saatja e-post

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus
