Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Created
hr: Stvoreno

en: About
hr: Opis

en: The email address of the user account.
hr: Adresa e-pošte korisničkog računa.

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije
