Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Submit
is: Vista

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Created
is: Stofnað

en: email
is: netfang

en: About
is: Um
