Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Submit
ja: 送信

en: Content
ja: コンテンツ

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Created
ja: 作成

en: email
ja: メール

en: Token
ja: トークン

en: Accept
ja: 受け入れる

en: Changed
ja: 変更済

en: Confirm subscription
ja: 配信登録を確認

en: Subscriber
ja: 配信者

en: About
ja: アバウト

en: User id
ja: ユーザーID

en: Select content type
ja: コンテンツタイプを選択

en: You have been unsubscribed.
ja: 登録解除されました。

en: The email address of the user account.
ja: ユーザーアカウントのメールアドレス

en: Sender email
ja: 差出人メールアドレス

en: Revision log message
ja: リビジョンログメッセージ

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻

en: The display name of the user account.
ja: ユーザーアカウントの表示名です。
