Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: About
km: អំពី

en: The email address of the user account.
km: អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល​នៃ​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ ។

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
