Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Success!
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ!
