Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Created
pl: Utworzono

en: email
pl: e-mail

en: Token
pl: Wzorzec

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Confirm subscription
pl: Potwierdź subskrypcję

en: Subscriber
pl: Subskrybent

en: About
pl: O stronie

en: User id
pl: Id użytkownika

en: You have been unsubscribed.
pl: Zostałeć usunięty z listy subskrybentów.

en: Success!
pl: Sukces!

en: The email address of the user account.
pl: Adres e-mail użytkownika konta.

en: Sender email
pl: E-mail nadawcy

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: The display name of the user account.
pl: Wyświetlana nazwa konta użytkownika.
