Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Submit
pt: Enviar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Created
pt: Criado

en: Accept
pt: Aceitar

en: Changed
pt: Alterado

en: Confirm subscription
pt: Confirmar subscrição

en: Subscriber
pt: Subscritor

en: About
pt: Sobre

en: User id
pt: ID Utilizador

en: You have been unsubscribed.
pt: A sua subscrição foi cancelada.

en: The email address of the user account.
pt: O endereço de email da conta do utilizador.

en: Sender email
pt: Email do remetente

en: Revision log message
pt: Mensagem de registo da revisão

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.

en: The display name of the user account.
pt: O nome de exibição da conta do utilizador.
