Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Created
ro: Creat

en: Token
ro: Simbol

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: The email address of the user account.
ro: Adresa de email a contului de utilizator.

en: Sender email
ro: Adresa de email a expeditorului

en: Revision log message
ro: Mesaj din jurnalul de revizuire

en: The display name of the user account.
ro: Numele afișat al contului utilizatorului.
