Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Name
si: නම
