Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں
