Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ
