Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Created
eu: Sortua

en: email
eu: eposta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Subscriber
eu: Harpidetua

en: About
eu: (r)i buruz

en: The email address of the user account.
eu: Erabiltzaile kontuaren helbide elektronikoa.

en: Sender email
eu: Bidaltzailearen posta elektronikoa
