Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Created
fil: Inilikha
