Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Submit
hi: जमा करें

en: Content
hi: सामग्री

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Created
hi: निर्मित

en: email
hi: ईमेल

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में

en: Revision log message
hi: संशोधन लॉग संदेश
