Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: The email address of the user account.
my: အသုံးပြုသူ၏ အီးမေးလ်လိပ်စာ
