Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: About
bn: সম্পর্কে
