Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Created
bs: Kreiran
