Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
