Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: User id
el: Id χρήστη

en: The email address of the user account.
el: Η διεύθυνση e-mail του λογαριασμού χρήστη.

en: Sender email
el: ￼￼Email αποστολέα

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Unsubscribe URL
el: Διεύθυνση URL για κατάργηση συνδρομής

en: The display name of the user account.
el: Το όνομα εμφάνισης του λογαριασμού χρήστη.
