Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Created
gl: Creado

en: email
gl: correo electrónico

en: Token
gl: Símbolos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Confirm subscription
gl: Confirmar subscrición

en: About
gl: Información

en: The email address of the user account.
gl: O enderezo de correo-eletrónico da conta de usuario.

en: Sender email
gl: Correo electrónico do remitente

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Unsubscribe URL
gl: URL de anulación de subscrición
