Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Sender email
gu: મોકલનાર્નું ઈ-મેઈલ
