Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Created
hu: Létrehozva

en: email
hu: e-mail

en: Token
hu: Vezérjel

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Changed
hu: Módosítva

en: Confirm subscription
hu: Feliratkozás megerősítése

en: Subscriber
hu: Feliratkozó

en: About
hu: Leírás

en: You have been unsubscribed.
hu: A leiratkozás megtörtént

en: The email address of the user account.
hu: A felhasználói fiók e-mail címe.

en: Sender email
hu: Küldő e-mail címe

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Unsubscribe URL
hu: Leiratkozó URL

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: The display name of the user account.
hu: A felhasználói fiók megjelenített neve.
