Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Created
jv: Digawé

en: About
jv: Ngenani

en: The email address of the user account.
jv: Alamat e-mail akun panganggo.

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi
