Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Created
kk: Құрылған
