Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: About
ku: دەربارە

en: The email address of the user account.
ku: ئیمێلی هەژماری بەکارهێنەر.

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
