Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Created
lv: Izveidots

en: email
lv: epasts

en: Token
lv: Marķieris

en: Changed
lv: Labots

en: Confirm subscription
lv: Apstiprināt pierakstīšanos

en: Subscriber
lv: Abonents

en: About
lv: Par

en: Select content type
lv: Izvēlieties satura tipu

en: You have been unsubscribed.
lv: Jūs esat izņemts no listes.

en: The email address of the user account.
lv: Lietotāja konta e-pasta adrese.

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti
