Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
