Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
