Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Created
sq: Krijuar

en: About
sq: Informacione
