Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Save
th: บันทึก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Sender email
th: อีเมลผู้ส่ง

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ
