PageCSS (3.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: actions
bo: བྱ་འགུལ

en: style
bo: བཟོ་ལྟ

en: All
bo: ཡོངས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Print
bo: པར་འདེབས
