PageCSS (3.0.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: actions
ja: アクション

en: style
ja: スタイル

en: All
ja: すべて

en: Media
ja: メディア

en: Style
ja: スタイル

en: This action cannot be undone
ja: このアクションは取り消しできません

en: Confirm delete
ja: 確認して削除

en: Print
ja: 印刷

en: media type
ja: メディアタイプ
