PageCSS (3.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: actions
lv: darbības

en: style
lv: stils

en: All
lv: Visi

en: Media
lv: Multivide

en: Style
lv: Stils

en: Print
lv: Drukāt
